Düşmeyen Takipçi Nedir? Nasıl Alınır?

Merhaba bu yazımızda size sosyal medya takipçi kalitesi ve instagram takipçi satın alırken düşmemesi olayını anlatacağız.

Bildiğiniz gibi instagram ve diğer sosyal medyada belli bir yere gelmek oldukça zaman alan ve çok emek isteyen bir iştir. Takipçi kasmak gerçekten bazen bir kabusa dönebiliyor. Takipçi yükseltmenin ücretsiz yolları olsa da şifre paylaşmanızı istediğinden hesabınız çalınabiliyor veya sizin hesabınızdan beğeniler yapılabiliyor.

Takipçi yükseltmenin güvenli yolu ise takipçi satın almak. Takipçi satın alırken özellikle dikkat etmeniz gerektiren bazı hussular var. Arama motorlarında “instagram takipçi satın al” yazdığınızda bir çok site ile karşılaşırsınız. Bu sitelerin bir çoğu düşmeyen takipçi satın al yazar ancak siteyi incelediğinizde ve satın aldığınızda düşüşlerin çok hızlı olduğunu telafi adına bir şey olmadığını görürsünüz.

Takipçi düşmesi hem takipçinin kendisini takipten çıkmasıyla hemde instagramın şüpheli gördüğü hesapları incelemesiyle gerçekleşir. Yani 60Bin takipçiyi 1 günde yüklerseniz sizin için sorun olacaktır. Hem hızlı bir düşüş hem ceza yeme gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Takipçilerinizin düşmesinin minimum olmasını istiyorsanız aşağıdaki yolu tercih etmenizi tavsiye ederiz.

  1. Takipçi aldığınız yerin fiyatlarının çok ucuz olması takipçi kalitesinin düşük olduğunu gösterir. Düşük kaliteli düşük fiyatlı takipçiler çoğunlukla resimsiz ve kötü botlardan oluşur. Düşüş oranı yüksek ve takip seviyeleri son safhadadır.
  2. İnstagram dümeyen takipçi satın alırken telafi sistemine dikkat edin. Paket üzerinde düşmelere karşı telafilidir yazmayan paketleri tercih etmeyin. İnstagram takipçi satın aldığınızda ilk 30 gün içerisinde büyük düşüşler olur. Telafili paketlerimizde takipçiler 30 gün telafi garantisindedir.
  3. Doğal ve yavaş yükleme. Takipçi satın alırken özellikle büyük siparişlerin (10B ve üzeri) yavaş yüklenmesini tercih edin. Yani ilk 5Bin takipçiyi bir günde yükletin geri kalan takipçileri ise günlük parça parça yüklemeyi tercih edin. Bu takipçilerinizin daha normal yükselmesine ve düşüşlerin fark edilmemesini sağlar. Yükleme tamamen bittiğinde düşüşlerin telafisi için sağlayıcınızla iletişim halinde kalın.
    (Sitemizde https://www.fivesosyalmedya.com/telafili-takipci-satin-al/ bu özellikteki paketleri inceleyebilirsiniz.
  4. Satın aldığınız takipçilerin Türk olmasına dikkat edin. Türk hesapların global takipçilerle alakası yoktur. Global yani yabancı takipçiler hem hesabınızın kalitesini düşürür hemde unfollow oranı yüksek olur.

Bunun dışında sormak istediklerinizi canlı destek birimimizle görüşebilirsiniz. Siz yardımcı olmaktan onur duyarız.

 

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.