İnstagram Haberleri Doğru mu?

Bildiğiniz gibi bir çok sitenin yer verdiği instagram hesabı için takipçi hilesi yapanlara karşı instagram sert tedbirler almış ve bütün basında bu haber dolaşmıştı.

İnstagramın bu yaptırımını onaylıyoruz aslında. Çünkü söz geçen hile siteleri ve uygulamalarında şifrenizi paylaşmak durumunda kalıyorsunuz bu yüzden sürekli hem birilerini takip ediyor hem de hesabınız söz konusu hile yapan gruba düşüyor. Ayrıca bu sitelerin sahibi art niyetli biri olduğu taktirde şifrelerinizi değiştirerek hesabınıza el koyabiliyordu. Hal böyle olunca hesabınzı kapanabiliyor, takipçileriniz de siliniyor ve kara lsiteye de düşüyorsunuz.

 

Five olarak size sunduğumuz hizmetler, hile değil organik bir yükseliştir. Instagram takipçi satın al paketlerinden sipariş verdiğinizde takipçileriniz hile kurallarına göre yüklenmez. Şifreniz talep edilmez. Aktif veya bot olsun almış olduğunuz takipçiler size organik yani normal bir takip senaryosu içinde teslim edilir. Bu sayede spama-kara liste veya söz konusu hile gurubuna girmeden güvenle takipçi sahibi olmuş olursunuz.

 

instagram takipçi satın al

instagram takipçi satın al

Bunun yanında instagram beğeni satın al servisimiz de aynı kalitede gönderilmektedir. İnstagram beğeni paketlerimiz de beğeni yapan kullanıcılar tamamen türk aktif ve gerçektir. Beğeniler seçmiş olduğunuz zaman zarfında yüklenmekle birlikte hızlı ve periyodik

olarak ta yüklenir.

 

 

 

İnstagram takipçi ve beğeni servislerini kullanacaksanız en doğru yeri tercih etmelisiniz. İnternette gördüğünüz her site siz bu hizmeti sağlamaz. Sadece basit şekillerde size gönerilen takipçiler hızla düşebilir veya hesabınızı tehlikeye atabilir. Bu yüzden seçtiğiniz siteyi araştırmanızda fayda var.

www.fivesosyalmedya.com internet sitemizde sizden hiç bir şey için kesinlikle şifre talep edilmez. Bu söz konusu haberlerin bizimle hiç bir alakasının olmadığını belirtir herkese bol etkileşimli günler dileriz.

İnternette buluşmak üzere…

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.