Kapatılan İnstagram Hesabını Geri Alma Kesin Çözüm

Kapatılan İnstagram Hesabını Geri Alma! Kesin Hemde Hızlı Bir Şekilde

 

İnstagramda bir çoğumuzun başına gelen bir problemdir, hiç bir sebep yokken instagramın hesabınızı kapatması olayı neredeyse bir çok kullanıcının başına gelmektedir. Peki kapatılan instagram hesabını hızlı bir şekilde geri alma imkanınız olsaydı yapar mıydınız?

İnstagram Hesabı Neden Kapanır?

İnstagram hesapları instagram topluluk kurallarını veya ticari politikları ihlal ettiği taktirde kapatılır. Ancak bunun yanında rakiplerin şikayetleri ile yapılan saldırılarda instagramın hesabınızı kapatmasına sebep olur. Bu kapatılma karşısında size verilen şanslar ve instagramın sorun çözüm yöntemleri bazen yetersiz ve çok uzun süreler alır.

Yıllarca emek verip büyüttüğünüz instagram hesabınız kapatıldığında neler yapabilirsiniz. Bu durumda instagramın size sunduğu çözümler oldukça basit ve uzun zaman alan bir işlem dizisidir. Mail atma doğrulama vs işlemleri yapsanız dahil çoğu zaman bir sonuç elde edemeyebilirsiniz. Google üzerinde bu konuyla ilgili bir çok sayfa içerik paylaşmış olup işe yarar bilgiler ise çok azdır.

Kapatılan İnstagram Hesabını Geri Almanın Kısa ve Kesin Yolu.

Peki size instagram hesabınızı kısa bir süre içerisinde tekrar geri alabileceğimizi söylesek? Five olarak kapatılan instagram hesabınızı geri alabiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Leave A Comment