İnstagram OTOMATİK HİKAYEİZLENME SATIN AL

Günlük yapacağınız tüm hikaye paylaşımlarınıza otomatik izlenme sağlar.

Otomatik Story İzlenme Paketlerimiz

Otomatik STORY izlenme paketleri ile paylaştığınız hikayelere tek tek paket satın almaktan kurtulun. 30 Gün etkili story izlenme satın alarak gün içerisinde yapacağın story paylaşımlarına otomatik izlenme gelsin.

Beğeniler Takipçi oranına göre ne durumda?

Daha dengeli olan Kombo paketlerimize de göz atmayı unutmayın.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

  • Servis süresi 30 gündür
  • Yapacağınız paylaşımlara otomatik olarak beğeniler gönderilir
  • Yeni Oto Beğeni Servislerinde Paylaşım sayısı maliyete göre değişebilir.
  • İG Güncellemeleri sonucu gecikmeler yaşanabilir (Belirli bir süre yoktur).
  • Hizmet aktif edildikten sonra iptal edilemez.
  • Hizmet aktif olduktan sonra kullanıcı adı değiştirilemez. Kullanıcı adı değişikliklerinde servis otomatik olarak iptal olur.
  • Sipariş verirken kullanıcı adının doğru girilmesi müşteri sorumluluğundadır. Yanlış kullanıcı adı verildiği taktirde düzletme veya iptal etme söz konusu değildir, iade yapılmaz.
  • Beğeni gelme süreleri paket büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Küçük paketler daha hızlı gönderilmektedir.
  • Güncelleme durumlarında hızlı işlem için Türk servisler ve Global servisler yer değiştirebilir.
  • Sipariş verildiği taktirde bu şartlar kabul edilmiş demektir. Şartlar sizi uygun değilse lütfen sipariş vermeyiniz.

Hızlı Yükleme

Uzman ekibimizle aldığınız hizmeti en kısa sürede hesabınıza aktarıyoruz.

Kullanıcı Potansiyeli

İnstagram takipçi paketlerimizde bulunan kullanıcılar %98 oranında aktif kişilerden oluşur.

Şifre İstemiyoruz!

İnstagram takipçi, oto beğeni, oto izleme ve diğer hizmetlerimizin hiç biri için sizden şifre talep etmiyoruz.

Gizlilik Sözü

Bilgilerinizi hiç bir şartla ve hiç bir şekilde 3. kişilerle paylaşmıyoruz. Sipariş teslimi sonrası kişisel verilerinizi sipariş alt yapısından güvenli olarak siliyoruz.

Güvenli Ödeme

Almış olduğunu bütün instagram hizmet bedellerini Kredi Kartı, Banka Kart, İninal Kart vb. kullanarak 128 Bit SSL ve 3D Secure ile korunan ödeme alt yapımızı kullanarak güvenle yapabilirsiniz.

Faturalı Hizmet

Five’den aldığınız bütün hizmetler faturalandırılır. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Fatura hem sizin haklarınızı korumak hem de yasal sorumluluğumuzu yerine getirmek için önemlidir.

Oto Beğeni Takipçi Özellikleri

%
Çalışma Durumu
%
Aktif Takipçi Oranı
%
Türk Takipçi Oranı
%
Gecikme Süresi

Neden Beğeni Almalısınız?

İster bireysel hesap ister ticari hesaba sahip olun müşterinin veya ziyaretçinin güvenini kazanmak adına takipçi sayısı kadar beğeni paylaşımlarınız beğeniye de ihtiyaç duyar.

Takipçisi yüksek beğenisi düşük hesaplar ziyaretçide şüpheler uyandırır ve hizmet almaktan veya hesabınızı takip etmekten vazgeçer. Bu duruma düşmemek için sahip olduğunuz takipçi oranına paralel olarak beğenide almanızı tavsiye ederiz.

Hizmet Değerlendirmesi

Anlık Yükleme Hızı

98%

Canlı Destek Yanıt Hızı

94%

Müşteri Memnuniyeti

99%

Neden Instagram Beğeni Satın Almalıyım?

Instagram Otomatik Beğeni Satın Al, Fenomen Ol!

Instagram’da popüler olmak senin için önemliyse hemen harekete geçmelisin. Hemen şimdi instagram beğeni satın al, gönderilerin çok daha fazla kişi tarafından görüntülensin ve etiket görüntülemelerin daha üst sıralarda yer alsın. Ayrıca daha çok görüntüleme daha fazla kullanıcı bağlılığı anlamına geliyor. Örneğin gönderilerinin sürekli yeni bir hizmet satın almadan beğenilmesini istiyorsanız, düzenli olarak gönderilerine beğeni sağlayabilecek instagram aylık beğeni satın al işler senin için bütünüyle otomatik hale gelsin. Şimdi instagram Türk beğeni satın alma işlemini güvenle gerçekleştirmek için https://www.fivesosyalmedya.com/instagram-otomatik-begeni-satin-al/ linkini ziyaret et. Five Sosyalmedya, sana da birbirinden faydalı sosyal medya araçlarını en uygun fiyatlarla sunuyor.
Sosyal Medyada Görünür Ol!


Instagram; gerek arama sonuçlarında, gerekse etiket listelemelerinde önerilen gönderileri daha çok beğenilen ve daha fazla izlenen gönderiler içerisinden belirler. Yani bir resmin, herhangi bir arama sonucunda daha ön sıralarda yer alması için beğeni sayısının o etiketteki kelimelerden daha fazla olması gerekir. Şimdi instagram beğeni satın al bu senin için sorun olmaktan çıksın.
Ayrıca Five Sosyal Medya senin için instagram aylık beğeni satın al sloganıyla satışı yapılan paketlerinde mükemmel fiyatlar sunuyor. Siteden dilediğin zaman güvenli biçimde instagram Türk beğeni satın alma işlemini gerçekleştirebilirsin. Türkiye’den yayın yapan bir sosyal medya firmasından bu alışverişi yaparak, Türkçe destekten faydalanabilir ve işlemlerini çok hızlı biçimde tamamlayabilirsin. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat için şimdi tıkla, karlı çık.

Sayın müşterilerimiz instagramda poopüler olabilmek keşfete yükselmek ve daha çok etkileşim yaratmak için sadece instagram takipçi satın almak yeterli değildir. Daha popüler olabilmek ve paylaşımlarınıza doğal etkileşim yaratabilmek için paylaşımlarınızın beğeni ve izlenmelerininde yükselmesi gerekir.
Paylaşımınızın satın aldığınız takipçiler tarafından da beğenilmesini istiyorsanız paylaşımın takipçilerin anasayfasında üst sıralarda çıkması gerekir. Yapılan paylaşımın beğeni miktarı az olduğu taktirde aşağılarda kalmak zorunda kalır bu durumda daha fazla kişiye ulaşamaz emeklerinizi boşa harcamış olursunuz. İnstagram otomatik beğeni satın al.

Bu yüzden instagram beğeni satın aldığınızda paylaşımlarınıza otomatik olarak gerçek ve doğal beğeni gelir bu sayade takipçilerinizde daha hızlı görünür daha çok dikkat çeker etkileşimi arttırır keşfete daha çok düşersiniz.

Keşfet ile birlikte daha çok organik takipçi daha popüler bir hesap daha çok kazanç sağlarsınız.