İNSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN AL

6 Yıllık tecrübe ve güvenle, dolandırmadan, eksiksiz ve zamanında sipariş teslimi yapan tek site. Düşen Takipçi ve İlgisiz Takipçi Sitelerinden Vazgeçin. Five Sosyal Medya’nın Taleplerinizi Karşılayabilecek Hizmetleri İle Rakiplerinizin Önüne Geçin.

İnstagram Artan Özellikli Telafili Takipçi Paketlerimiz

Five’den Telafili takipçi paketleri 30 gün telafilidir. Telefili paketler Türkiye’nin en iyi takipçi servisidir. Bu pakette satın aldığınız takipçi sayısı kadar takipçi kotası sağlanır. Olası düşmelerde hesabınıza talebiniz üzerine ek ücret alınmaksızın yeni takipçiler gönderilir.

Parçalı Takipçi Aktarımı Taleplerinde Günlük Min. Takipçi Aktarımı aşağıdaki gibidir.
1000-5000 Arası Takipçi Paketlerinde min. 500
5.000-10.000 Arası Takipçi Paketlerinde min. 500-1000
10.000-20.000 Arası Takipçi Paketlerinde min. 1.000-2.000
20.000 – 50.000 Arası Takipçi Paketlerinde min. 2.000-5.000
50.000 – 100.000 Arası Takipçi Paketlerinde min. 5.000 – 10.000 Takipçi Atılmaktadır.
Aynı hesaba 1 den fazla takipçi siparişi vermeyiniz.
Siparişiniz tamamlanmadan aynı kullanıcıya ikinci siparişi girmeyiniz. Bu durumlarda sipariş sistem tarafından atılmış sayılacağından eksik yükleme yapabilir ve ödemiş olduğunuz ücret yanabilir.

Daha Ucuz Takipçi mi Arıyorsunuz?

Daha ekonomik, kaliteli servisler için tıklayın.

Hızlı Yükleme

Uzman ekibimizle aldığınız hizmeti en kısa sürede hesabınıza aktarıyoruz.

Kullanıcı Potansiyeli

İnstagram takipçi paketlerimizde bulunan kullanıcılar %98 oranında aktif kişilerden oluşur.

Şifre İstemiyoruz!

İnstagram takipçi, oto beğeni, oto izleme ve diğer hizmetlerimizin hiç biri için sizden şifre talep etmiyoruz.

Gizlilik Sözü

Bilgilerinizi hiç bir şartla ve hiç bir şekilde 3. kişilerle paylaşmıyoruz. Sipariş teslimi sonrası kişisel verilerinizi  sipariş alt yapısından güvenli olarak siliyoruz.

Güvenli Ödeme

Almış olduğunu bütün instagram hizmet bedellerini Kredi Kartı, Banka Kart, İninal Kart vb. kullanarak 128 Bit SSL ve 3D Secure ile korunan ödeme alt yapımızı kullanarak güvenle yapabilirsiniz.

Geri İade Garantisi

Five Medya yasal bir medya grubundadır. Five Sosyal Medya’dan Satın aldığınız hizmet 7 gün içerisinde teslim edilmezse koşulsuz olarak paranızı iade eder.

Hizmet İstatistiklerimiz

%
Çalışma Durumu
%
Aktif Takipçi Oranı
%
Global Takipçi Seviyesi
%
Geri Dönüş Hızı

Neden Biz?

12 yılı aşmış Bilişim ve teknoloji alanında başarılı projelere imza attık. 2006-2012 Yılları arasında facebook geliştiricileri arasında yer aldık. Sosyal medya ve web alanında bir çok eğitim ve seminerler verdik.

Hızlı hizmet teslimatı
Hızlı erişim ve destek
7/24 Canlı Destek
Güvenilir Kurumsal Güvence
Faturalı Hizmet

Hizmet Değerlendirmesi

Anlık Yükleme Hızı

98%

Canlı Destek Yanıt Hızı

94%

Müşteri Memnuniyeti

99%

Sizi de Bekleriz

Sosyal Medya yönetim ve gelişim konusunda uzman kadromuzla; sosyal medya hakkında bilgi almak isteyen misafirlerimize konferans salonumuzda ve whatsapp grubumuzda özel konferanslar veriyoruz.

Katılma Başvurusu

Bu Yıl Toplam

Takipçi

Beğeni

İzlenme

Teşekkür Aldık.

Düşmeyen Takipçi Satın Al Faydaları.

Hepinizin İnstagram takipçisi alırken ilk sorduğunuz soru “ne kadar düşer?“, “takipçilerim düşerse ne olacak” sorusudur. Five olarak size özel 30 gün telafi sistemli düşmeyen takipçi satın al servislerini aktif ettik. Alacağınız bütün telafili takipçi satın al paketlerinde 30 gün geçerli %60 düşüşe karşı uygulanabilir telafi sistemine sahip olacaksınız. Bu sayede takipçileriniz daha kalıcı olacak paranız boşa gitmemiş olacaktır.

Tavsiye: Takipçi aktarımlarının hızlı olması düşüşü hızlandıran bir etkendir. Yapacağınız instagram takipçi satın al siparişlerinde yüklemenin uzun süreli olmasını ve yavaş yüklemeyi talep edin. Bu sayede hesabınıza daha güvenli aktarım yapılır takipçi düşüşü daha az olacaktır.
Takipçi satın almak hesabınıza prestij katsa da instagram otomatik beğeni satın al siparişleride etkileşimi arttırdığı için keşfete düşmenizi hızlandıracak daha doğal gelişen bir hesaba sahip olmanızı sağlayacaktır.

Canlı Destek