Telegram Takipçi Satın Al

İster kanal üyesi ister grup üyesi tek pakette ikisi bir arada. Telegram grup ve kanalınızın takipçi ve üye sayısını arttırmak için hemen Telegram Takipçi Satın Al.

Telegram Takipçi Satın Al Paketlerimiz Hem Kanal Hem de Grup Üyeleri Satın Al

Sosyal medyanın en yenilerinden ve hızla popüler olmaya devam eden telegram platformunu şimdi daha etkin şekilde kullanın. Telegram Takipçi Satın Al paketlerimiz hem kanal hemde grup üyelerini kapsamaktadır. Grup ve kanal üyelerine farklı ücretler ödemeden tek pakette iki servis.

Daha Ucuz Takipçi mi Arıyorsunuz?

Daha ekonomik, kaliteli servisler için tıklayın.

Hızlı Yükleme

Uzman ekibimizle aldığınız hizmeti en kısa sürede hesabınıza aktarıyoruz.

Kullanıcı Potansiyeli

İnstagram takipçi paketlerimizde bulunan kullanıcılar %98 oranında aktif kişilerden oluşur.

Şifre İstemiyoruz!

İnstagram takipçi, oto beğeni, oto izleme ve diğer hizmetlerimizin hiç biri için sizden şifre talep etmiyoruz.

Gizlilik Sözü

Bilgilerinizi hiç bir şartla ve hiç bir şekilde 3. kişilerle paylaşmıyoruz. Sipariş teslimi sonrası kişisel verilerinizi sipariş alt yapısından güvenli olarak siliyoruz.

Güvenli Ödeme

Almış olduğunu bütün instagram hizmet bedellerini Kredi Kartı, Banka Kart, İninal Kart vb. kullanarak 128 Bit SSL ve 3D Secure ile korunan ödeme alt yapımızı kullanarak güvenle yapabilirsiniz.

Geri İade Garantisi

Five Sosyal Medya’dan yapacağınız ve yaptığınız takipçi paketleri hariç diğer tüm işlemlerin iadesi mümkündür.

Hizmet İstatistiklerimiz

%
Çalışma Durumu
%
Aktif Takipçi Oranı
%
Global Takipçi Seviyesi
%
Geri Dönüş Hızı

Neden Biz?

12 yılı aşmış Bilişim ve teknoloji alanında başarılı projelere imza attık. 2006-2012 Yılları arasında facebook geliştiricileri arasında yer aldık. Sosyal medya ve web alanında bir çok eğitim ve seminerler verdik.

Hızlı hizmet teslimatı
Hızlı erişim ve destek
7/24 Canlı Destek
Güvenilir Kurumsal Güvence
Faturalı Hizmet

Hizmet Değerlendirmesi

Anlık Yükleme Hızı

98%

Canlı Destek Yanıt Hızı

94%

Müşteri Memnuniyeti

99%

Sizi de Bekleriz

Sosyal Medya yönetim ve gelişim konusunda uzman kadromuzla; sosyal medya hakkında bilgi almak isteyen misafirlerimize konferans salonumuzda ve whatsapp grubumuzda özel konferanslar veriyoruz.

Katılma Başvurusu

Bu Yıl Toplam

Takipçi

Beğeni

İzlenme

Teşekkür Aldık.

Telegram Kanal Üyesi Satın Al Nasıl Yapılır

Telegram, hızlı ve güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır. Ayrıca Telegram Çok hızlı, basit ve ücretsizdir. Bununla Birlikte Telegram’ı tüm cihazlarda aynı anda kullanabilir, bilgisayar, telefon, tablet telegramda bütün mesajlaşmalarınız sınırsız ve aynı anda eşitlenir.

Gel Gelelim telegram ile her türlü mesajı, fotoğrafı, videoyu ve dosyayı (belge, zip, mp3 vb.) gönderebilir ve 200.000 kişiye kadar gruplar veya sınırsız kitlelere yayın yapmak için kanallar oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte Telefondaki kişilerinize yazabilir ve kişileri kullanıcı adları ile bulabilirsiniz. Sonuç olarak, Telegram SMS ve e-postanın birleşimi gibidir ve tüm kişisel veya iş mesajlaşma ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Buna ek olarak, uçtan uca şifreli sesli aramaları da destekliyoruz.

Telegram Grup Üyesi Satın Al

Telegram hesabınıza, gruplarınıza veya kanalınıza web sitemiz üzerinden 100.000’e kadar takipçi veya kanal üyesi satın alabilirsiniz. Telegram takipçi satın almal için web sitemizden yapmanız gereken tek şey seçtiğiniz paketin satın al buttonuna basmak :). Telegram takipçi satın alırken web sitemizde sizden şifre talep edilmez. Kullanıcı adı veya link girmeniz yeterlidir. Telegram kanal üyesi sayınızı kanal üyesi satın alarak istediğiniz kadar yükseltebilirsiniz.